Urządzenia do spalania gazów CE

W skrócie

Oznakowanie CE jest wymagane w przypadku produktów eksportowanych do grupy 27 państw członkowskich Unii Europejskiej (UE) i trzech krajów Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) w 20 grupach produktów.

Szczegółowy opis

"Urządzenia spalające paliwa gazowe" wykorzystywane są do gotowania, ogrzewania, produkcji ciepłej wody, chłodzenia, oświetlenia lub mycia i mające, w stosownych przypadkach, o normalnej temperaturze wody nieprzekraczającej 105 ° C. Palniki gazowe są również znane jako palniki z wymuszonym przepływem i urządzenia grzewcze do wyposażenia w takie palniki.

Certyfikowana firma może prezentować w swoich materiałach promocyjnych posiadany certyfikat jak i bezpłatnie korzystać z logo certyfikatu URS.

Dlaczego Urządzenia do spalania gazów CE?
  • Znak CE na produkcie jest oświadczeniem producenta, że produkt jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami odpowiednich europejskich przepisów dotyczących ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa.
  • Znak CE na produkcie informuje urzędników państwowych, że produkt może być zgodnie z prawem wprowadzany do obrotu w swoim kraju.
  • Znak CE na produkcie zapewnia swobodny przepływ produktu na jednolitym rynku EFTA i Unii Europejskiej (łącznie 30 krajów).
  • Znak CE na produkcie pozwala na usunięcie innych niezgodnych produktów przez organy celne oraz organy kontroli i nadzoru z rynków EFTA i Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Nami...